Nurus 3. Global Showroom’unu Amerika’da Açıyor

Nurus, 97 yıllık tarihine yeni bir dönüm noktası ekliyor ve Amerika kıtasındaki ilk showroom’unu Chicago’da açıyor. 2024 yılı itibariyle Türkiye’de 11 mağaza ve 50’den fazla küresel noktada hizmet veren Nurus, Nurus GMBH Münih ile de Avrupa’daki, Dubai Nurus ile de Ortadoğu’daki kullanıcılara ulaşıyor. Nurus Amerika showroom’uyla birlikte, dünyanın en stratejik ticaret noktalarına erişebilecek hale gelen bir satış ve dağıtım ağına sahip olacak.

Nurus, 10 Haziran’da gerçekleşecek Chicago showroom açılışılıyla eş zamanlı; 10 – 12 Haziran’da da Amerika’nın en büyük mobilya fuarı olan Chicago NeoCon Fuarı’na katılacak ve Calma Akustik Kabinlerin yeni versiyonlarını tanıtacak.

Kullanıcılarının üretkenliğine katkıda bulunan yaratıcı çözümleriyle sektördeki öncülüğünü koruyan Nurus; yüksek inovasyon ve teknoloji kullanılan tasarımlarının başında gelen Calma ile dünyanın en önemli mobilya fuarından biri olan NeoCon’da büyük ilgi görmeyi bekliyor.

Calma, kalabalık ofis ortamlarında ve halka açık alanlarda, dış seslerden ve uyaranlardan arındırılmış konforlu bir ortamı mümkün kılarak, çalışma hayatında en büyük ihtiyaç hâline gelen sağlıklı çalışma ortamını sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir